Chata Kamila

branko.sk 1Nachádza sa v areáli Rekreačného zariadenia Branko vzdialenom  6km od centra mesta  Nová Baňa v tichom prostredí s krásnym výhľadom na kotlinu rieky Hron. Chata a celý areál je obkolesený listnato ihličnatými lesmi. Prednosťami ubytovania je súkromie v oplotenom a stráženom areáli rekreačného zariadenia. Pri chate sa nachádza malé jazierko, ktoré je možné využiť na kúpanie, ale aj na rybolov.

Vybavenie

V chate na prízemí je plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom spojená s obývačkou zariadenou, krbom, TV, sedačkou (možnosť využitia 2 prístelkov), vo vstupnej chodbe je samostatné posedenie,  vchod doWC s kúpeľňou. Na poschodí sa nachádzajú   2 samostatné izby ( s 1×2 a 1×4 posteľami).  Pred chatou  je možnosť vonkajšieho posedenia s grilom, alebo  pri veľkom ohnisku prispôsobenom na tradičné opekanie a varenie gulášu. V areáli zariadenia je pre deti k dispozícii detské  ihrisko s hojdačkami, kolotočom a preliezačkami.

Vykurovanie

Vykurovanie je lokálne, zabezpečené krbom na drevo.

Prístup a okolie

K chate je dobrý prístup z hlavnej cesty, ktorá je v zimnom období udržiavaná. Počas veľkých akcií je v areáli možnosť parkovania väčšieho počtu áut.

Chata vďaka dobrej polohe umožňuje realizovať turistické vychádzky alebo cyklistické túry. V blízkosti rekreačného zariadenia sa nachádza súkromná jazdecká škola a prírodné jazero Tajch. Zimné športy je možné realizovať v umelo zasnežovaných lyžiarskych strediskách vzdialených  cca 20 km od Novej Bane.

Stravovanie

Stravovanie je individuálne v plne vybavenej kuchynke chaty. Po dohode je možné zabezpečiť stravovanie podľa požiadaviek zákazníka v hlavnej budove, ktorá je vzdialená cca 50 m od chaty.lokálne

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
VK