www.branko.sk
rekreačné zariadenie
Branko
www.branko.sk
detské tábory
www.branko.sk
svadby a oslavy
späť
ďalej
PlayPause
Slider

Zaujali sme Vás? Potrebujete viac informácií?

branko.sk

Rekreačné zariadenie Branko sa nachádza v krásnom prostredí pohoria Vtáčnik vo vzdialenosti cca 6 km od starobylého banského kráľovského mesta Nová Baňa.
Je to tiché miesto obklopené listnato-ihličnatými lesmi s výhľadom na mesto Nová Baňa a okolité vrchy poskytujúce dostatočné súkromie a oddych v tichu prírody.
V objekte sa nachádza hlavná budova s centrálnou kuchyňou, jedáleň, krytá terasa s TV, spoločenská miestnosť – bar. Vďaka svojej veľkosti je vhodná na organizáciu rôznych spoločenských akcií, svadieb, plesov, zábav a školení. Rekreačné zariadenie je vhodné aj na organizovanie letných táborov a škôl v prírode. K dispozícii máme najväčšiu sálu v okrese Žarnovica s kapacitou 220 miest na sedenie. 
Možnosť vonkajšieho posedenia s grilom alebo posedenie pri veľkom ohnisku pripravenom na tradičné opekanie a varenie gulášu. Okrem toho je k dispozícii detské ihrisko s hojdačkami, kolotočom a preliezačkami. Priamo v areáli sa nachádzajú dve malé prírodné jazierka vhodné na kúpanie a rybolov.220

Na ubytovanie sú k dispozícii murované chatky s kapacitou 3×20 miest, 1×17 miest v 2, 3 a 4-posteľových izbách. Možnosť ich využitia je od apríla do konca septembra.
Ďalej sú návštevníkom k dispozícii dve drevené chaty, každá pre 8 osôb. Jedna je kompletne zariadená s kuchynským kútom, vhodná na rodinné dovolenky s možnosťou celoročného využitia. Celková kapacita objektu na ubytovacie služby je 93 osôb.

Nájdete nás na sociálnych sieťach

rekreačné zariadenie BRANKO
4.5
Lubos PolcLubos Polc
Great place..wonderfull people...just right place for wedding or family time......
9 months ago
Martin HoláňMartin Holáň
Beautiful Nature , not posh but clean with very welcoming staff....
2 years ago
Marek ZemanMarek Zeman
Like that. Enjoy...
2 years ago
Marian UhlikMarian Uhlik
👌 Super!...
a year ago
Rena MitterováRena Mitterová
krásne pokojné miesto pekné čisté príjemné ubytovanie a strava neskutočne domácky dobrá...
3 months ago

Virtuálna prehliadka nášho areálu a interiérov

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on vk
VK