Fotogaléria
dsc02592 dsc03396 dsc03677 HPIM0993-1200
Partneri
  • mkx webdesign
Hľadaj

O nás…

Rekreačné zariadenie Branko sa nachádza v krásnom  prostredí pohoria Vtáčnik vo vzdialenosti cca   6km od starobylého banského kráľovského  mesta Nová Baňa. Je to tiché miesto obklopené listnato ihličnatými lesmi s výhľadom na mesto Nová  Baňa a okolité vrchy poskytujúce dostatočné súkromie a oddych v tichu prírody.

Popis objektu

V objekte sa ešte nachádza hlavná budova, s centrálnou  kuchyňou, jedáleň, krytá terasa s TV, spoločenská miestnosť – bar. Vďaka svojej veľkosti je vhodná  na organizáciu rôznych spoločenských akcií, svadieb, plesov, zábav a školení. Rekreačné zariadenie je vhodné aj na organizovanie letných táborov a škôl v prírode. Kapacita hlavnej budovy je 150 miest na sedenie.
V areáli sa nachádzajú  murované chatky s kapacitou 3x 20miest, 1x 17miest v 2, 3 a 4 – posteľových izbách. Možnosť ich využitia je od apríla po koniec septembra.

Návštevníkom sú k dispozícii dve drevené chaty  každá pre 8 osôb. Jedna je kompletne zariadená s kuchynským kútom,  vhodná na rodinné dovolenky s možnosťou celoročného využitia. Celková kapacita objektu na ubytovacie služby je  93 osôb.

Prístup a okolie

K areálu rekreačného zariadenia je dobrý prístup z hlavnej cesty, ktorá je udržiavaná aj v zimnom období. Problémom nie je ani parkovanie väčšieho počtu automobilov a autobusov počas organizovania väčších akcií.

V blízkom okolí  je možnosť realizácie turistických vychádzok, cyklistických túr, rekreačného jazdenia v neďalekej jazdecká škole, či letných športov na neďalekom  prírodnom jazere Tajch. V zimnom období je možné využiť ponuku lyžiarskych stredísk vzdialených od mesta Nová Baňa do 20 km.

Vybavenie

V areále je možnosť vonkajšieho posedenia s grilom, alebo posedenie pri veľkom ohnisku pripravenom  na tradičné opekanie a varenie gulášu. Okrem toho je k dispozícii detské  ihrisko s hojdačkami, kolotočom a preliezačkami. Priamo v areáli sa nachádzajú dve malé prírodné jazierka vhodné na kúpanie a rybolov.

Cenník poskytovaných služieb
Ubytovanie 7 € noc/osoba
Polpenzia 6 € na deň
Plná penzia 9 € na deň
Ubytovanie viac ako 20 osôb € na deň
Plná penzia viac ako 20 osôb € na deň
Detský tábor ubytovanie 7 € na deň
Detský tábor aj so stravou 15,00 € na deň
Nájom sály 30 € na 1 hod.
Poplatky za ubytovanie mesto  0,35 € deň osoba
Svadby, oslavy a ostané akcie dohodou
Ostatné poplatky za služby dohodou